نشست هم‌اندیشی با انجمن‌های گردشگری ایلام برگزار شد

نشست هم‌اندیشی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام با انجمن‌های صنفی گردشگری استان برگزار شد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام، امروز سه‌شنبه 4 مهر 1402 به مناسبت فرارسیدن هفته گردشگری نشست هم‌اندیشی انجمن‌های صنفی گردشگری استان با حضور فرزادشریفی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان، علی مومنی معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری، اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر گردشگری،  و دیگر کارشناسان در سالن جلسات اداره‌کل برگزار شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام در این نشست به نقش ارزشمند دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان در توسعه صنعت گردشگری اشاره کرد و گفت: با توجه  به اینکه استان ایلام به‌عنوان استان نوظهور گردشگری معرفی شده است این امر با تشریک مساعی فعالان گردشگری تحقق یافته است.

شریفی ضمن قدردانی از فعالیت خوب و موثر انجمن صنفی گردشگری استان، اظهار کرد: دفاتر خدمات مسافرتی در واقع پیشانی مواجهه نخستین متقاضیان با صنعت گردشگری به شمار می‌روند به گونه‌ای که توفیق یا عدم توفیق این واسطه‌ها بر موفقیت یا شکست برنامه‌های مقاصد گردشگری و عرضه کنندگان، تاثیر بسزایی دارد و می‌تواند به عنوان عاملی رونق‌بخش و متحول کننده صنعت گردشگری عمل کند.

او با بیان اینکه فعالان گردشگری هر کدام یک سفیر در حوزه گردشگری است، تصریح کرد: از تمامی فعالان گردشگری انتظار می‌رود تمامی نقاطی که پتانسیل‌های گردشگری دارند را با اجرای تورهای گردشگری معرفی و شناسایی کنند که این نقاط گردشگری در اقلام تبلیغاتی و نرم‌افزارهای معرفی استان به‌روزرسانی شوند.

میرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام در این نشست با اشاره به برخی مشکلات عنوان شده ضمن قول مساعد برای پیگیری موضوعات مطرح شده از طریق اداره کل، از مسئولین این انجمن خواست به عنوان یک نهاد صنفی رأساً نیز اینگونه مطالبات را بصورت مستمر پیگیری کنند.

شریفی گفت: در این نشست پیرامون انجمن حرفه‌ای گردشگری در استان تبادل نظر شد و چالش‌ها و مشکلات دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری مورد بررسی قرار گرفت و از اعضای هیئت مدیره انجمن‌ها با اهدای لوح تقدیر، تجلیل کرد.

Visits: 4

  • 0
  • 26
  • 1,574
  • 8,768
  • 250,232
  • جولای 14, 2024

 

     کنگره سرداران و ۳۰۰۰ شهید استان ایلام

تماس با ما

  • آدرس : ایلام، خیابان پاسداران, جنب موزه مردم شناسی و قلعه تاریخی والی, اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام.
  • تلفن : ۳۳۳۴۱۸۴۰ – 084
  • نمابر :۳۳۳۳۱۵۷۸ – ۳۳۳۳۰۱۸۸ – 084
  • پست الکترونیک : info@ilam-mcth.ir

 

طراحی و برنامه نویسی توسط : آرمان فناوران آرنا

 

کلیه حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان ایلام محفوظ است.

Template Design:Dima Group

نحوه ورود به سامانه سنجش رضایت مردم از خدمات هر کارمند:

 با جستجوی آدرس آن، یعنی karmandiran.ir، میسر می باشد

و شهروندان، جهت ثبت نظرات خود در این سایت، می توانند،

از طریق شماره گیری کد دستوری #شناسه نظرسنجی

کارمند*1102*4* با تلفن همراه یا اسکن بارکد مربوط به کارمند، اقدام کنند.