موافقت اصولی برای هتل 5 ستاره در شهر ایلام صادر شد

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام از صدور موافقت اصولی برای احداث هتل 5 ستاره در شهر ایلام خبر داد.

به‌گزارش میراث‌آریا، فرزاد شریفی گفت: بنا به درخواست کمیته فنی گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل و تأیید وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با صدور موافقت اصولی هتل پنج ستاره در بلوار پژوهش شهر ایلام موافقت شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام افزود: هتل 5 ستاره در بلوار پژوهش شهر ایلام در زمینی به مساحت 3 هزارمترمربع با زیربنایی 15 هزارمتربع با حجم سرمایه‌گذاری 5 هزار میلیارد ریال و پیش‌بینی اشتغالزایی 119 نفر در شهر ایلام احداث می‌شود.

شریفی افزود: وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با توجه به نیاز مبرم استان و شهر ایلام به هتل پنج ستاره در استانداردهای ابلاغی در راستای جلب و جذب گردشگران داخلی و خارجی و افزایش تورهای گردشگری ورودی با ایجاد این طرح موافقت کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: از دستگاه‌های متولی از جمله مدیریت امور اراضی و شهرداری ایلام  انتظار می رود برای تحقق این مهم و پیش بردن فرآیند احداث هتل پنج ستاره در استان همکاری های لازم را داشته باشند .

او اظهار کرد: با توجه به اینکه استان ایلام یکی از معبرهای اصلی تردد زوار به شهرهای مذهبی عراق است این منطقه نیازمند سرمایه‌گذاری در بخش ساخت و تجهیز هتل پنج ستاره است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام با بیان اینکه این استان از هرگونه سرمایه‌گذاری که منجر به توسعه و تقویت صنعت گردشگری منطقه شود، استقبال می کند، ابراز امیدواری کرد با همکاری کمیسیون گردشگری زمینه لازم برای تقویت گردشگری این منطقه فراهم شود.

شریفی تصریح کرد: راه‌اندازی تأسیسات گردشگری با هدف تقویت زیرساخت‌‎های اقامتی و پذیرایی، ایجاد اشتغال‌زایی، احیای فرهنگ، آداب و رسوم بومی، رونق اقتصادی جوامع محلی و آشنایی گردشگران با جاذبه‌‎های تاریخی و طبیعی انجام می‌شود.

Visits: 4

  • 0
  • 18
  • 1,566
  • 8,760
  • 250,224
  • جولای 14, 2024

 

     کنگره سرداران و ۳۰۰۰ شهید استان ایلام

تماس با ما

  • آدرس : ایلام، خیابان پاسداران, جنب موزه مردم شناسی و قلعه تاریخی والی, اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام.
  • تلفن : ۳۳۳۴۱۸۴۰ – 084
  • نمابر :۳۳۳۳۱۵۷۸ – ۳۳۳۳۰۱۸۸ – 084
  • پست الکترونیک : info@ilam-mcth.ir

 

طراحی و برنامه نویسی توسط : آرمان فناوران آرنا

 

کلیه حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان ایلام محفوظ است.

Template Design:Dima Group

نحوه ورود به سامانه سنجش رضایت مردم از خدمات هر کارمند:

 با جستجوی آدرس آن، یعنی karmandiran.ir، میسر می باشد

و شهروندان، جهت ثبت نظرات خود در این سایت، می توانند،

از طریق شماره گیری کد دستوری #شناسه نظرسنجی

کارمند*1102*4* با تلفن همراه یا اسکن بارکد مربوط به کارمند، اقدام کنند.