کاهش تصادفات جاده‌ای در دستور کار اعضای ستاد سفرهای نوروزی ایلام باشد

استاندار ایلام گفت: باید با هم‌افزایی دستگاه‌های مرتبط ستاد سفرهای نوروزی، تصادفات جاده‌ای استان به حداقل برسد و گردشگران مسافرتی ایمن را در ایلام تجربه کنند.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان ایلام، حسن بهرام‌نیا استاندار ایلام روز سه‌شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ در نشست ستاد سفرهای نوروزی استان ایلام اظهار کرد: تعطیلات نوروز سال ۱۴۰۲ استان ایلام نسبت به سایر نقاط کشور کمترین آمار تصادفات جاده ای را داشت.

استاندار ایلام افزود: ایلام نوروز ۱۴۰۲ به اذعان وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در زمره استان‌های پدیده نوظهور گردشگری بود و حجم مسافرت‌های نوروزی استان در سال ۱۴۰۲ نسبت به ۱۴۰۱ میزان ۵۲ درصد افزایش داشت.

او ابراز امیدواری کرد: در تعطیلات نوروزی ۱۴۰۳ نیز تعداد گردشگران و مسافران نوروزی استان ایلام نسبت به سال ۱۴۰۲ افزایش یابد.

بهرام‌نیا ادامه داد: برای رعایت حال مسافران باید از خدمات مساجد بین‌راهی بهره جست و در این راستا بهداشت، مکانات و تجهیز و نظافت سرویس‌های بهداشتی مساجد بین‌راهی اهمیت زیادی دارد و طبق مصوبه‌های ستاد سفرهای نوروزی متولی رسیدگی به مساجد بین‌راهی با اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای است.

استاندار ایلام همچنین نسبت به روشنایی تونل‌ها و جاده‌های کمربندی و آشکارسازی سرعت‌کاه‌ها در جاده‌های بین‌شهری تاکید کرد.

او خواستار ایجاد برنامه‌های با نشاط و شادی‌آفرین در ایام تعطیلات نوروزی و پیش از فرارسیدن لیالی‌ قدر شد و بیان کرد: رضایت‌مندی مسافران و گردشگران نوروزی و عموم شهروندان از برنامه‌ها و خدمات ستاد سفرهای نوروزی با هم‌افزایی دستگاه‌های عضو ستاد امکان‌پذیر است.

بهرام‌نیا با اشاره به تلاقی بهار قرآن با بهار طبیعت افزود: همزمانی این مناسبت‌ها فرصتی ارزنده برای بهترین و مطلوب‌ترین خدمات به مسافران نوروزی و عموم مردم استان ایلام است.

استاندار ایلام با ابراز رضایت‌مندی از عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در سال جاری، بر ارائه خدمات بهتر و باکیفیت‌تر دستگاه‌ها در سال آتی تاکید کرد.

Visits: 1

  • 1
  • 182
  • 3,196
  • 13,346
  • 238,509
  • ژوئن 16, 2024

 

     کنگره سرداران و ۳۰۰۰ شهید استان ایلام

تماس با ما

  • آدرس : ایلام، خیابان پاسداران, جنب موزه مردم شناسی و قلعه تاریخی والی, اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام.
  • تلفن : ۳۳۳۴۱۸۴۰ – 084
  • نمابر :۳۳۳۳۱۵۷۸ – ۳۳۳۳۰۱۸۸ – 084
  • پست الکترونیک : info@ilam-mcth.ir

 

طراحی و برنامه نویسی توسط : آرمان فناوران آرنا

 

کلیه حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان ایلام محفوظ است.

Template Design:Dima Group

نحوه ورود به سامانه سنجش رضایت مردم از خدمات هر کارمند:

 با جستجوی آدرس آن، یعنی karmandiran.ir، میسر می باشد

و شهروندان، جهت ثبت نظرات خود در این سایت، می توانند،

از طریق شماره گیری کد دستوری #شناسه نظرسنجی

کارمند*1102*4* با تلفن همراه یا اسکن بارکد مربوط به کارمند، اقدام کنند.