وضعیت ایثارگران میراث‌فرهنگی ایلام مورد بررسی قرار گرفت

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام گفت: وضعیت و امورات ایثارگران اداره‌کل توسط بازرس ویژه  دبیرخانه شورای ایثارگران وزارت مورد بررسی قرار گرفت.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام، عصر روز سه‌شنبه 25 مهرماه، جلسه‌ای با حضور فرزاد شریفی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام، امیر نبی‌زاده بازرس ویژه دبیرخانه شورای ایثارگران وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و کارشناسان اعزامی در امور ایثارگران و معلولان در راستای رسیدگی به امورات ایثارگران و معلولان شاغل در اداره‌کل میراث‌فرهنگی ایلام، برگزار شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام خواستار توجه ویژه به ایثارگران شد و افزود: توجه به این جامعه بزرگ موجب ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت در جامعه می‌شود که امروزه نیاز به توسعه این فرهنگ در جامعه بیش از پیش حس می‌شود.

شریفی با بیان اینکه تکریم ایثارگران و خانواده آنان باید در اولویت قرار گیرد زیرا همه ما مدیون آن‌ها هستیم، تصریح کرد: باید در خدمت‌رسانی به این جامعه شریف عملکرد بهتری نسبت به گذشته داشته باشیم.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام ضمن ارائه گزارشی از آخرین آمار شاغلین ایثارگر و فرزندان شهید شاغل در اداره کل بیان کرد: جامعه امروز ما به ترویج ویژه‌ای در زمینه ایثار و شهادت نیازمند است و همه ما در این راستا مسئول هستیم.

بازرس ویژه دبیرخانه شورای ایثارگران وزارت در این جلسه انقلاب اسلامی و تداوم آن را مدیون شهدا و ایثارگران و یادگاران آنان دانست و اظهار کرد: تکریم یادگاران شهدا بر همه واجب و لازم است.

امیر نبی‌زاده با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه ماست، تصریح کرد: در ۸ سال دفاع مقدس ایثارگران ما نگذاشتند حتی یک وجب از خاک کشور به دست دشمنان بیفتد.

بازرس ویژه دبیرخانه شورای ایثارگران وزارت در این جلسه نحوه اجرای قوانین و مقررات مرتبط با امور ایثارگران، تشکیل کمیته‌های ترویج فرهنگ جهاد، ایثار و شهادت، اجرای برنامه‌ها و مسابقات فرهنگی، ورزشی و هنری، بزرگداشت‌ها و مناسبت‌هاسی مختلف مرتبط با ایثارگران، خانواده‌های شهدا و … را مورد ارزیابی و بررسی قرار داد که خوشبختانه عملکرد این اداره‌کل مورد رضایت قرار گرفت.

 

Visits: 12

  • 1
  • 156
  • 3,170
  • 13,320
  • 238,483
  • ژوئن 16, 2024

 

     کنگره سرداران و ۳۰۰۰ شهید استان ایلام

تماس با ما

  • آدرس : ایلام، خیابان پاسداران, جنب موزه مردم شناسی و قلعه تاریخی والی, اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام.
  • تلفن : ۳۳۳۴۱۸۴۰ – 084
  • نمابر :۳۳۳۳۱۵۷۸ – ۳۳۳۳۰۱۸۸ – 084
  • پست الکترونیک : info@ilam-mcth.ir

 

طراحی و برنامه نویسی توسط : آرمان فناوران آرنا

 

کلیه حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان ایلام محفوظ است.

Template Design:Dima Group

نحوه ورود به سامانه سنجش رضایت مردم از خدمات هر کارمند:

 با جستجوی آدرس آن، یعنی karmandiran.ir، میسر می باشد

و شهروندان، جهت ثبت نظرات خود در این سایت، می توانند،

از طریق شماره گیری کد دستوری #شناسه نظرسنجی

کارمند*1102*4* با تلفن همراه یا اسکن بارکد مربوط به کارمند، اقدام کنند.