نشست هم‌اندیشی کارشناسان امور ایثارگران و معلولان وزارت با میراث فرهنگی ایلام

نشست هم‌اندیشی کارشناسان امور ایثارگران و معلولان اعزامی از وزارت با ایثارگران، جانباران و فرزندان شهدای میراث‌فرهنگی ایلام برگزار شد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام، امروز24 مهرماه فرزاد نشست هم‌اندیشی در راستای رسیدگی به امورات ایثارگران و معلولان با حضور فرزاد شریفی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام، اصغر بنایی، سیدمهدی موسوی کارشناسان امور ایثارگران و معلولان وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و پرسنل ایثارگر، جانباز، معلول و فرزندان شاهد در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام در ابتدای این نشست ضمن خیرمقدم و خوشآمدگویی به کارشناسان اعزامی گفت: استان ایلام استانی است که در طول هشت سال جانانه از مرز دفاع که بیش از 3 هزار شهید برای حفظ نظام جمهوری اسلامی تقدیم کرد.

شریفی گفت: جای جای این استان نشان از رشادت‌ها و شجاعت‌های دلاورمردان و مردم جان برکف است که با تحمل سختی‌های دوران جنگ تحمیلی در حفظ این نظام کوشش بسیار کردند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام با بیان اینکه این نشست بسیار مهم و مفید است که باعث گره‌گشایی در حوزه  ایثارگران می‌شود،تصریح کرد: ایثارگران در جامعه ما نعمت و گنجینه‌ای با ارزش هستند و ارزش این نعمت و پاسداری از خون شهدا و جانبازان به همه واجب و ما خود را مدیون خون شهدا و ایثارگران می‌دانیم.

او افزود: باید تلاش کنیم عزتی که عزیزان ایثارگر برای ما به جا گذاشتنه‌اند حفظ شود و از آرمان‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و خون پاک شهیدان دفاع کنیم و به فرموده مقام عظمای ولایت حفظ یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.

کارشناس امور ایثارگران و معلولان وزارت نیز در این نشست گفت: این دیدار برای اولین بنا به دستورمقام عالی وزارت انجام شده که بتوانیم اقدامات و خدمات ویژه‌ای به کارکنان ایثارگر، معلول، جانباز و خانواده‌های شهدا انجام دهیم.

سیدمهدی موسوی افزود: با توجه اینکه دراین نشست هیچگونه گله و شکایتی در راستای رسیدگی به امور ایثارگران ثبت نشد جای تقدیر و تشکر دارد و خوشبختانه برنامه‌ای در پیش داریم که از مشاوران ایثارگران دعوت شود تا به امورات و خواسته‌های ایثارگران رسیدگی شود.

کارشناس امور ایثارگران و معلولان وزارت ادامه داد: در راستای معرفی توانمندی‌های معلولان و ایثارگران و حمایت از جامعه آنان نمایشگاهی از دستاوردهای آنان برای بازدید عموم مردم برگزار شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام و کارشناس امور ایثارگران و معلولان وزارت در پایان با اهدای لوح یادبود، از کارکنان ایثارگر اداره‌کل میراث فرهنگی استان تجلیل کردند.

Visits: 9

  • 1
  • 170
  • 3,184
  • 13,334
  • 238,497
  • ژوئن 16, 2024

 

     کنگره سرداران و ۳۰۰۰ شهید استان ایلام

تماس با ما

  • آدرس : ایلام، خیابان پاسداران, جنب موزه مردم شناسی و قلعه تاریخی والی, اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام.
  • تلفن : ۳۳۳۴۱۸۴۰ – 084
  • نمابر :۳۳۳۳۱۵۷۸ – ۳۳۳۳۰۱۸۸ – 084
  • پست الکترونیک : info@ilam-mcth.ir

 

طراحی و برنامه نویسی توسط : آرمان فناوران آرنا

 

کلیه حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان ایلام محفوظ است.

Template Design:Dima Group

نحوه ورود به سامانه سنجش رضایت مردم از خدمات هر کارمند:

 با جستجوی آدرس آن، یعنی karmandiran.ir، میسر می باشد

و شهروندان، جهت ثبت نظرات خود در این سایت، می توانند،

از طریق شماره گیری کد دستوری #شناسه نظرسنجی

کارمند*1102*4* با تلفن همراه یا اسکن بارکد مربوط به کارمند، اقدام کنند.