معرفی توانمندی‌های ایلام در هفدمین نمایشگاه بین‌المللی تهران

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام از حضور فعال استان در هفدمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران با موضوع طبیعت‌گردی و گردشگری ماجراجویانه خبر داد.

به‌گزارش میراث‌‍‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام، فرزاد شریفی امروز یکم بهمن 1402 با عنوان اینکه برگزاری چنین نمایشگاهی ظرفیت‌های لازم را برای ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری فراهم می‌کند، اظهار کرد: این نمایشگاه هر ساله برگزار می‌شود تا علاقه‌مندان قبل از تعطیلات ایام نوروز با جاذبه‌های گردشگری استان‌ها آشنا شوند و شاهد نوروزی با سفرهای پررونق در ایام تعطیلات نوروزی باشیم.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام گفت: استان ایلام همانند سال‌های گذشته با تمام امکانات موجود در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران به‌منظور معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های گردشگری استان با موضوع طبیعت‌گردی و گردشگری ماجراجویانه حضور دارد.

شریفی گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی جاذبه‌ها و ظرفیت‌های گردشگری ایران و متنوع کردن حضور بخش خصوصی است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایلام اضافه کرد: استان ایلام نیز با معرفی موسیقی آیینی سنتی و نمایش صنایع‌دستی شاخص استان، سوغات و خوراکی‌ها، فرصت‌های سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری، دمنوش‌های ویژه استان و… در این نمایشگاه حضور فعال دارد.

او با اشاره به اینکه هدف از شرکت در این نمایشگاه معرفی هر چه بیشتر پتانسیل‌های گردشگری و صنایع‌دستی استان به هموطنانمان است افزود: استان ایلام علاوه بر این با بخش خصوصی شامل دفا‌تر خدمات گردشگری، صنایع‌دستی، اقامتگاه‌های بوم‌گردی و … در این نمایشگاه حضور یافته است.

شریفی ادامه داد: در استان ایلام نیز بخش‌های مختلف درگیر با موضوع گردشگری انجمن راهنمایان گردشگری، فعالان بوم‌گردی و گردشگری ماجراجویانه حضور دارند و فرصت‌های سرمایه‌گذاری معرفی خواهد شد.

او خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه ایلام شهر ملی گلیم نقش برجسته است دبیرخانه شهر گلیم نقش برجسته در این نمایشگاه حضور پیدا کرده و همزمان هم تولیدکنندگان برجسته و فعال ما در این زمینه شرکت دارند.

.

Visits: 7

  • 0
  • 176
  • 3,190
  • 13,340
  • 238,503
  • ژوئن 16, 2024

 

     کنگره سرداران و ۳۰۰۰ شهید استان ایلام

تماس با ما

  • آدرس : ایلام، خیابان پاسداران, جنب موزه مردم شناسی و قلعه تاریخی والی, اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام.
  • تلفن : ۳۳۳۴۱۸۴۰ – 084
  • نمابر :۳۳۳۳۱۵۷۸ – ۳۳۳۳۰۱۸۸ – 084
  • پست الکترونیک : info@ilam-mcth.ir

 

طراحی و برنامه نویسی توسط : آرمان فناوران آرنا

 

کلیه حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان ایلام محفوظ است.

Template Design:Dima Group

نحوه ورود به سامانه سنجش رضایت مردم از خدمات هر کارمند:

 با جستجوی آدرس آن، یعنی karmandiran.ir، میسر می باشد

و شهروندان، جهت ثبت نظرات خود در این سایت، می توانند،

از طریق شماره گیری کد دستوری #شناسه نظرسنجی

کارمند*1102*4* با تلفن همراه یا اسکن بارکد مربوط به کارمند، اقدام کنند.