معرفی توانمندی‌های ایلام در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران

‌معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام گفت: نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته، فرصتی مغتنم برای معرفی ظرفیت‌های استان است.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام، روز یکشنبه 25دی‌ماه ۱۴۰۱ جلسه ای با حضور سعید هژبری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرزاد شریفی مدیرکل میراث‌فرهنگی ، گردشگری و صنایع‌دستی و دیگر مدیران دستگاه‌های اجرایی در خصوص بررسی نحوه حضور و مشارکت دستگاههای اجرایی استان در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران برگزار شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام در نشست بررسی نحوه مشارکت دستگاه‌های اجرایی استان در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته که در تهران برگزار می‌شود، اظهار کرد: برگزاری این نمایشگاه فرصت بسیار خوبی برای معرفی هر چه بهتر ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های گردشگری و صنایع استان در بخش‌های مختلف است که باید از این فرصت به نحو مطلوب استفاده کنیم.

‍معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام در ادامه این نشست از حضور دستگاه های اجرایی ایلام در این نمایشگاه برای معرفی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های گردشگری استان ابراز خرسندی کرد و گفت: دستگاه‌های اجرایی استان مکلف هستند توانمندی‌ها و ظرفیت‌های خود از قبیل ظرفیت‌های روستایی، عشایری، کشاورزی، محیط زیست و … را در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران به نمایش بگذارند که این نمایشگاه می‌تواند فرصتی مغتنم برای معرفی ظرفیت‌های استان در بخش‌های مختلف باشد.

هژبری با تأکید بر اینکه گردشگری را به‌عنوان پیشران اقتصادی استان ایلام می‌توان معرفی کرد، گفت: برای توسعه و رونق گردشگری از ظرفیت‌های کنگره اربعین، محصولات تولیدی عشایر، فرصت مرز و ایجاد بستر برای گردشگران کشور همسایه نیز باید به نحو مطلوب استفاده کرد.

او ادامه داد: در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران، تولید محتوا، فرهنگ‌سازی و اطلاع رسانی برای معرفی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های گردشگری استان ایلام بسیار حائز اهمیت است.

 

Visits: 8

  • 1
  • 337
  • 3,030
  • 13,463
  • 239,467
  • ژوئن 18, 2024

 

     کنگره سرداران و ۳۰۰۰ شهید استان ایلام

تماس با ما

  • آدرس : ایلام، خیابان پاسداران, جنب موزه مردم شناسی و قلعه تاریخی والی, اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام.
  • تلفن : ۳۳۳۴۱۸۴۰ – 084
  • نمابر :۳۳۳۳۱۵۷۸ – ۳۳۳۳۰۱۸۸ – 084
  • پست الکترونیک : info@ilam-mcth.ir

 

طراحی و برنامه نویسی توسط : آرمان فناوران آرنا

 

کلیه حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان ایلام محفوظ است.

Template Design:Dima Group

نحوه ورود به سامانه سنجش رضایت مردم از خدمات هر کارمند:

 با جستجوی آدرس آن، یعنی karmandiran.ir، میسر می باشد

و شهروندان، جهت ثبت نظرات خود در این سایت، می توانند،

از طریق شماره گیری کد دستوری #شناسه نظرسنجی

کارمند*1102*4* با تلفن همراه یا اسکن بارکد مربوط به کارمند، اقدام کنند.