لزوم اجرای راهکارهای توسعه زیرساخت‌های گردشگری برای جذب سرمایه‌گذار در ایلام

استاندار ایلام گفت: اجرای راهکارهای توسعه زیرساخت‌های گردشگری باعث جذب سرمایه گذاران در استان ایلام خواهد شد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام، امروز 7 آبان‌ماه نشستی با حضور حسن بهرام‌نیا استاندار ایلام، فرزاد شریفی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان و سرمایه‌گذار بخش خصوصی در حوزه گردشگری برگزار شد.

استاندار ایلام در این نشست گفت: ایجاد و توسعه مجتمع‌های گردشگری و رفاهی در مسیرهای گردشگری استان ونیز ایجاد زیرساخت های جدید گردشگری باعث رونق گردشگری و جذب سرمایه گذاری خواهد شد.

بهرام‌نیا با تأکید بر حمایت از سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف در استان عنوان کرد: استان ایلام در زمینه‌های متعدد ازجمله گردشگری، صنعت، معدن، کشاورزی، محصولات غذایی و صنایع‌دستی دارای توانمندی‌های فراوانی برای سرمایه‌گذاری است و در همه این بخش‌ها از سرمایه‌گذاران استقبال می‌کند.

استاندار ایلام تصریح کرد: بسترهای لازم برای ورود سرمایه‌گذاران بخش‌های مختلف به‌ویژه در حوزه گردشگری به این استان فراهم است ضمن اینکه ایلام به سبب داشتن شرایط مناسب اقلیمی و اقتصادی می‌تواند مقصد مناسبی برای برگزاری تورهای زیارتی، گردشگری و همچنین جذب سرمایه‌گذاران باشد.

بهرام‌نیا گفت: امروز یکی از راه‌های مهم و اثرگذار برای توسعه استان استفاده از ظرفیت و توانمندی عمده استان در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است که بایست به آن نگاه ویژه ای شود.

او با بیان اینکه استان ایلام از هرگونه سرمایه‌گذاری در راستای تقویت صنعت گردشگری حمایت می‌کند گفت: این استان هیچ‌گونه محدودیتی در زمینه حمایت از سرمایه‌گذاران در زمینه ایجاد هتل‌ها و دیگر زیرساخت‌های گردشگری ندارد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایلام نیز در این نشست گفت: استان ایلام از حیث گردشگری دارای جاذبه‌های منحصربه‌فردی است که می‌تواند بهترین مقصد برای گردشگران باشد.

شریفی گفت: ایجاد مجتمع‌های گردشگری، هتل، مهمان‌پذیر و… ازجمله کارهایی است که می‌تواند در مسیر تردد زائران عتبات عالیات و گردشگران منجر به ایجاد اشتغال پایدار شود.

او افزود: این استان آمادگی کامل برای جذب سرمایه‌گذار برای ایجاد مجتمع‌های گردشگری و … دارد تا بتوانیم فرصت‌های جدیدی را در این عرصه فراهم کنیم.

Visits: 4

  • 0
  • 162
  • 3,176
  • 13,326
  • 238,489
  • ژوئن 16, 2024

 

     کنگره سرداران و ۳۰۰۰ شهید استان ایلام

تماس با ما

  • آدرس : ایلام، خیابان پاسداران, جنب موزه مردم شناسی و قلعه تاریخی والی, اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام.
  • تلفن : ۳۳۳۴۱۸۴۰ – 084
  • نمابر :۳۳۳۳۱۵۷۸ – ۳۳۳۳۰۱۸۸ – 084
  • پست الکترونیک : info@ilam-mcth.ir

 

طراحی و برنامه نویسی توسط : آرمان فناوران آرنا

 

کلیه حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان ایلام محفوظ است.

Template Design:Dima Group

نحوه ورود به سامانه سنجش رضایت مردم از خدمات هر کارمند:

 با جستجوی آدرس آن، یعنی karmandiran.ir، میسر می باشد

و شهروندان، جهت ثبت نظرات خود در این سایت، می توانند،

از طریق شماره گیری کد دستوری #شناسه نظرسنجی

کارمند*1102*4* با تلفن همراه یا اسکن بارکد مربوط به کارمند، اقدام کنند.