ظرفیت‌های ایلام در ششمین نمایشگاه توانمندی‌های اکسپو در تهران معرفی می‌شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام از حضور استان در ششمین دوره برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران (iran expi 2024) و معرفی ظرفیت‌های ایلام در این نمایشگاه خبر داد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام، فرزاد شریفی امروز 10 اردیبهشت ماه  با اعلام این خبر اظهار کرد: این نمایشگاه بین المللی فرصتی مغتنم برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری استان ایلام به دیگر نقاط است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام افزود: باتوجه به حضور سرمایه گذاران و تجار خارجی در این نمایشگاه، باید با معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های سرمایه گذاری در استان در حوزه هایی چون گردشگری، صنایع‌دستی و سوغات محلی زمینه حضور تجار و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی به استان فراهم شود.

شریفی تصریح کرد: دراین نمایشگاه دانشجویان رشته گردشگری از کشورهای افغانستان و تاجیکستان و چگونگی از غرفه استان ایلام بازدید کردند و در راستای چگونگی فعالیت در استان در زمینه‌های ژئوتوریسم و سلامت و زیارت بحث و تبادل نظر کردند.

او گفت: همچنین با سرمایه گذارانی که از کشورهای حوزه قفقاز، تاجیکستان، پاکستان، عراق و .. از غرفه استان ایلام در نمایشگاه اکسپو بازدید کردند در خصوص معرفی پتانسیل‌های گردشگری استان و چگونگی سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌های گردشگری نشستی برگزار شد.

شریفی یادآور شد: در این نمایشگاه به مواردی چون زنجیره تولید در بخش ‌دستی و سوغات محلی، ارائه راهکار به منظور ایجاد فرصت‌های سرمایه گذاری در استان، معرفی زیرساخت های گردشگری، تلاش برای بازاریابی و فروش محصولات صنایع دستی و سوغات محلی و برقراری ارتباط با بازارهای جهانی پرداخته می شود.

او ادامه داد: کتابچه سه زبانه فرصت‌های سرمایه گذاری استان، ارائه تولید محتوا در مورد جاذبه‌های گردشگری، صنایع‌دستی و سوغات محلی به صورت ویدئووال عرضه و محصولات برند استان در نمایشگاه به مراجعان معرفی می شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام گفت: نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (iran expi 2024) از تاریخ 8 لغایت 12 اردیبهشت در محل برگزاری نمایشگاه‌های دائمی تهران دایر شده است وغرفه استان ایلام برای مراجعه علاقمندان در سالن 41 این نمایشگاه واقع شده است.

Visits: 4

  • 0
  • 254
  • 2,924
  • 13,385
  • 239,757
  • ژوئن 18, 2024

 

     کنگره سرداران و ۳۰۰۰ شهید استان ایلام

تماس با ما

  • آدرس : ایلام، خیابان پاسداران, جنب موزه مردم شناسی و قلعه تاریخی والی, اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام.
  • تلفن : ۳۳۳۴۱۸۴۰ – 084
  • نمابر :۳۳۳۳۱۵۷۸ – ۳۳۳۳۰۱۸۸ – 084
  • پست الکترونیک : info@ilam-mcth.ir

 

طراحی و برنامه نویسی توسط : آرمان فناوران آرنا

 

کلیه حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان ایلام محفوظ است.

Template Design:Dima Group

نحوه ورود به سامانه سنجش رضایت مردم از خدمات هر کارمند:

 با جستجوی آدرس آن، یعنی karmandiran.ir، میسر می باشد

و شهروندان، جهت ثبت نظرات خود در این سایت، می توانند،

از طریق شماره گیری کد دستوری #شناسه نظرسنجی

کارمند*1102*4* با تلفن همراه یا اسکن بارکد مربوط به کارمند، اقدام کنند.