شروع فعالیت نرم افزار ایلام بَلد برای گردشگران نوروزی

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و دبیر ستاد سفرهای نوروزی ایلام گفت: نرم‌افزار ایلام بَلد برای سهولت دسترسی گردشگران به جاذبه‌های گردشگری استان فعال شده است.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان ایلام، فرزاد شریفی روز چهارشنبه یک فروردین ۱۴۰۳ اظهار کرد: این نرم‌افزار که اولین بار به صورت ویژه در ایام اربعین سال ۱۴۰۲ رونمایی شد، برای تعطیلات نوروزی تکمیل و آماده نصب بر روی گوشی‌های همراه هوشمند گردشگران نوروزی است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و دبیر ستاد سفرهای نوروزی ایلام افزود: در این نرم‌افزار امکانات و اطلاعاتی چون اماکن گردشگری، اقامتی، جاذبه‌های استان، دفاتر خدمات مسافرتی، مراکز فروش صنایع‌دستی، نمایشگاه‌های صنایع‌دستی و سوغات‌محلی جانمایی شده است.

او یادآور شد: همچنین مساجد، اوقات شرعی، بوستان‌ها، پمپ‌های بنزین، سرویس‌های بهداشتی بین راهی، مراکز خرید، رستوران‌ها و سالن‌های غذاخوری و دیگر اطلاعات مورد نیاز گردشگران نوروزی در این نرم‌افزار قرار دارد.

شریفی بیان کرد: گردشگران نوروزی از طریق  فروشگاه‌های مجازی معتبر داخلی عرضه نرم‌افزار نظیر کافه بازار، سیب و مایکت امکان دانلود و نصب این برنامه جامع بر روی گوشی‌های خود را دارند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و دبیر ستاد سفرهای نوروزی استان ایلام ادامه داد: نرم‌افزار ایلام بلد گردشگران نوروزی را از نقشه‌خوانی و کتابچه‌های راهنما بی‌نیاز می‌کند چرا که این برنامه مجهز به نقشه و مسیریاب است.

او تصریح کرد: در نرم‌افزار مذکور علاوه بر مسیر و نقشه مکان مورد نظر، یک شماره دسترسی از آن مکان نیز برای رفاه حال گردشگران در نرم‌افزار درج شده است.

شریفی افزود: کد QR نصب این برنامه نیز بر روی تمام بیلبوردها و بنرهای تبلیغاتی مبادی ورودی و خروجی شهرهای استان قرار دارد.

به گفته مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و دبیر ستاد سفرهای نوروزی استان ایلام همچنین طبق رایزنی‌های انجام گرفته با مخابرات، پیامک نصب این نرم‌افزار بر روی گوشی‌های همراه مسافران نوروزی که به استان ایلام سفر می‌کنند، ارسال می‌شود.

او هدف از طراحی این نرم‌افزار را حذف تدریجی اقلام تبلیغاتی کاغذی بیان کرد.

شریفی یادآور شد: این اداره‌کل علاوه بر نرم‌افزار ایلام بلد، ۱۴ هزار اقلام تبلیغاتی مکتوب شامل بروشور، نقشه و کتابچه راهنمای گردشگری چاپ کرده است.

Visits: 1

  • 0
  • 254
  • 2,924
  • 13,385
  • 239,757
  • ژوئن 18, 2024

 

     کنگره سرداران و ۳۰۰۰ شهید استان ایلام

تماس با ما

  • آدرس : ایلام، خیابان پاسداران, جنب موزه مردم شناسی و قلعه تاریخی والی, اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام.
  • تلفن : ۳۳۳۴۱۸۴۰ – 084
  • نمابر :۳۳۳۳۱۵۷۸ – ۳۳۳۳۰۱۸۸ – 084
  • پست الکترونیک : info@ilam-mcth.ir

 

طراحی و برنامه نویسی توسط : آرمان فناوران آرنا

 

کلیه حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان ایلام محفوظ است.

Template Design:Dima Group

نحوه ورود به سامانه سنجش رضایت مردم از خدمات هر کارمند:

 با جستجوی آدرس آن، یعنی karmandiran.ir، میسر می باشد

و شهروندان، جهت ثبت نظرات خود در این سایت، می توانند،

از طریق شماره گیری کد دستوری #شناسه نظرسنجی

کارمند*1102*4* با تلفن همراه یا اسکن بارکد مربوط به کارمند، اقدام کنند.