رالی تور گردشگری خانوادگی در ایلام برگزار شد

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام گفت: رالی تور گردشگری خانوادگی عصر روز سه شنبه با شرکت ۳۰ راننده در مسیری به طول ۱۴ کیلومتر برگزار شد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگریو صنایع‌دستی ایلام، فرزاد شریفی امروز 19 مهرماه 1402 با اعلام این خبر اظهار کرد: این رالی‌تور با مشارکت جمعی از بازنشستگان و خانواده‌های آنها توسط صندوق بازنشستگی، اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و کانون اتومبیل‌رانی و جهانگردی استان برگزار شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام افزود: هدف اصلی از اجرای این برنامه مفرح فرهنگی  ورزشی توجه به تحکیم و بنیان خانواده، تقویت روحیه نشاط در بین بازنشستگان و خانواده‌های آنها و برگزاری یک برنامه خانواده محور بود.

شریفی ادامه داد: آشنایی بیشتر شرکت‌کنندگان با جاذبه های گردشگری طول مسیر مسابقه وهمچنین اهتمام و توجه به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی یکی دیگر از اهداف و پیام های این برنامه به شمار می رود.

او اضافه کرد: در طول مسیر مسابقه داورانی حضور داشتند که در مورد موضوعاتی چون رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، میزان دقت رانندگان به حواشی جاده در طول مسیر، میزان تسلط رانندگان به قوانین راهنمایی و چگونگی انجام یک سفر شاد و ایمن از رانندگان سوالاتی را می پرسیدند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان ایلام بیان کرد: در پایان این رالی خانوادگی به سه نفر از رانندگان بازنشسته که موفق به کسب بیشترین امتیاز از سوی داوران شده بودند جوایزی اهدا شد.

او ادامه داد: این مسابقه از منطقه تفریحی جنگلی دالاب در شهرستان چوار تا منطقه گردشگری سراب ایوان به طول ۱۴ کیلومتر با شعار های “ایران گردی را از ایلام گردی آغاز کنیم” و ” تقویت گردشگری خانوادگی” برگزار شد.

شریفی گفت: استان ایلام در سال جاری از سوی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به عنوان یکی از پدیده‌های نوظهور گردشگری معرفی شد.

Visits: 0

  • 0
  • 241
  • 2,911
  • 13,372
  • 239,744
  • ژوئن 18, 2024

 

     کنگره سرداران و ۳۰۰۰ شهید استان ایلام

تماس با ما

  • آدرس : ایلام، خیابان پاسداران, جنب موزه مردم شناسی و قلعه تاریخی والی, اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام.
  • تلفن : ۳۳۳۴۱۸۴۰ – 084
  • نمابر :۳۳۳۳۱۵۷۸ – ۳۳۳۳۰۱۸۸ – 084
  • پست الکترونیک : info@ilam-mcth.ir

 

طراحی و برنامه نویسی توسط : آرمان فناوران آرنا

 

کلیه حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان ایلام محفوظ است.

Template Design:Dima Group

نحوه ورود به سامانه سنجش رضایت مردم از خدمات هر کارمند:

 با جستجوی آدرس آن، یعنی karmandiran.ir، میسر می باشد

و شهروندان، جهت ثبت نظرات خود در این سایت، می توانند،

از طریق شماره گیری کد دستوری #شناسه نظرسنجی

کارمند*1102*4* با تلفن همراه یا اسکن بارکد مربوط به کارمند، اقدام کنند.