رئیس جدید حراست میراث‌فرهنگی ایلام معرفی شد

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام گفت: در حکمی از مشاور وزیر و مدیرکل حراست وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، علیزمان فولادی به‌عنوان رئیس حراست اداره‌‎کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان ایلام منصوب شد.

به‌گزارش میراث‌آریا، فرزاد شریفی مدیرکل استان گفت: امروز 26 اردیبهشت ماه طی مراسمی با حضور علی مشکور مسئول حفاظت کارکنان وزارت میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و جمعی از معاونان و مسئولان اداره کل، رئیس جدید حراست این اداره کل معرفی شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام در ابتدای این مراسم به ارائه گزارشی از عملکرد اداره کل در زمینه‌های مختلف پرداخت و گفت:  استان ایلام با داشتن ظرفیت و پتانسیل بالا در حوزه‌های  تاریخی و گردشگری، انتظار می‌رود مدیرجدید حوزه حراست با همکاری لازم زمینه برای ارتقاء و پیشبرد اهداف این اداره‌کل را فراهم آورد.

شریفی در ادامه با قدردانی از خدمات رئیس حراست پیشین گفت: فرزین زرگوش از نیروهای توانمند، متواضع و در امور محوله بسیار پیگیر بودند و از عملکرد ایشان در حوزه حراست رضایت کامل داشتیم و هم اکنون در پست جدید به عنوان معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی نیز آرزوی موفقیت روزافزون داریم.

مسئول حفاظت کارکنان وزارت میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هم در این مراسم با بیان اینکه مسئولیت‌ها یک امانت و نعمتی برای خدمت به مردم است، گفت: جایگاه حراست، جایگاهی حساس و مهم است و مسئولان حراست در دستگاه‌ها سه وظیفه هدایتی، صیانتی و حمایتی را برعهده دارند.

علی مشکور به اقدامات و تلاش‌های موثر و مفید مجموعه مدیریت اداره‌کل استان اشاره و قدردانی کرد و گفت: حراست بایستی با فساد و تبعیض مقابله کند و با درایت و حمایت مدیرکل از شکل‌گیری تخلف در حوزه‌های مختلف نیز پیشگیری کند.

مسئول حفاظت کارکنان وزارت میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با اشاره به اینکه حراست بایستی از ایجاد کردن حاشیه‌ها پرهیز کند، ادامه داد: انتظار می‌رود که حراست دستگاه با سعه صدر اهتمام خود را در تکریم و صیانت از کارکنان و حقوق فعالان حوزه‌های تخصصی به کار گیرد.

دراین جلسه با قدردانی از همکاری‌های فرزین زرگوش رئیس پیشین حراست، علیزمان فولادی به‌عنوان رئیس جدید حراست اداره کل معرفی شد.

Visits: 5

  • 0
  • 167
  • 3,181
  • 13,331
  • 238,494
  • ژوئن 16, 2024

 

     کنگره سرداران و ۳۰۰۰ شهید استان ایلام

تماس با ما

  • آدرس : ایلام، خیابان پاسداران, جنب موزه مردم شناسی و قلعه تاریخی والی, اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام.
  • تلفن : ۳۳۳۴۱۸۴۰ – 084
  • نمابر :۳۳۳۳۱۵۷۸ – ۳۳۳۳۰۱۸۸ – 084
  • پست الکترونیک : info@ilam-mcth.ir

 

طراحی و برنامه نویسی توسط : آرمان فناوران آرنا

 

کلیه حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان ایلام محفوظ است.

Template Design:Dima Group

نحوه ورود به سامانه سنجش رضایت مردم از خدمات هر کارمند:

 با جستجوی آدرس آن، یعنی karmandiran.ir، میسر می باشد

و شهروندان، جهت ثبت نظرات خود در این سایت، می توانند،

از طریق شماره گیری کد دستوری #شناسه نظرسنجی

کارمند*1102*4* با تلفن همراه یا اسکن بارکد مربوط به کارمند، اقدام کنند.