حمایت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از طرح‌های گردشگری و صنایع‌دستی ایلام

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام ازحمایت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) از طرح‌های گردشگری و کارگاه‌های صنایع‌دستی استان خبر داد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام، روز سه شنبه 27 دی 1401 نشست فرزاد شریفی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با محمد زارع مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در ایلام، به منظور تقویت و توسعه تعاملات و همکاری‌ها در جهت حمایت از طرح‌های اشتغال‌زایی در سطح استان در حوزه‌های گردشگری و صنایع‌دستی برگزار شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام در این نشست اظهار کرد: استان ایلام دارای ظرفیت‌های بسیاری در امر گردشگری و صنایع‌دستی است که افرادی زیادی در این راستا همکاری می‌کنند که استفاده بهینه از این ظرفیت‌ها در استان نیازمند مشوق‌های لازم است تا بتواند با ایجاد اشتغال، بهبود وضعیت معیشتی، جذب سرمایه‌های بخش خصوصی خارجی را برای ایلام در پی داشته باشد.

شریفی گفت: با توجه به اینکه فعالیت ویژه ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تمرکز بر محرومیت‌زدایی است می‌توان با حمایت از فعالیت‌های اقتصادی، حوزه صنعتی و .. در راستای سرمایه‌گذاری‌های کلان در استان همکاری‌های ویژه ای توسط این ستاد انجام شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام تصریح کرد: برای تحقق پروژه‌های گردشگری، اعطای تسهیلات به هنرمندان صنایع‌دستی، کارگاه‌های تولیدی صنایع‌دستی و تأسیسات گردشگری، ستاداجرایی فرمان امام (ره) با اعطای تسهیلات کم بهره روستایی و فراگیر می‌تواند در راستای رونق گردشگری و صنایع‌دستی حمایت‌های ویژه ای را داشته باشد.

او با بیان اینکه این ستاد با حمایت و پشتیبانی از هنرمندانی که در حوزه‌ صنایع‌دستی فعالیت دارند، بسترهای لازم را برای معرفی و صادرات محصولات این هنرمندان فراهم می‌کند، اظهار امیدواری کرد: ان شاالله با توجه به نگاه مثبت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) به موضوعات صنایع‌دستی و گردشگری و خروجی مطلوب این حمایت‌ها، شاهد اتفاقات بهتری در راستای حمایت از این حوزه ها خواهیم بود.

Visits: 6

  • 1
  • 233
  • 2,903
  • 13,364
  • 239,736
  • ژوئن 18, 2024

 

     کنگره سرداران و ۳۰۰۰ شهید استان ایلام

تماس با ما

  • آدرس : ایلام، خیابان پاسداران, جنب موزه مردم شناسی و قلعه تاریخی والی, اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام.
  • تلفن : ۳۳۳۴۱۸۴۰ – 084
  • نمابر :۳۳۳۳۱۵۷۸ – ۳۳۳۳۰۱۸۸ – 084
  • پست الکترونیک : info@ilam-mcth.ir

 

طراحی و برنامه نویسی توسط : آرمان فناوران آرنا

 

کلیه حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان ایلام محفوظ است.

Template Design:Dima Group

نحوه ورود به سامانه سنجش رضایت مردم از خدمات هر کارمند:

 با جستجوی آدرس آن، یعنی karmandiran.ir، میسر می باشد

و شهروندان، جهت ثبت نظرات خود در این سایت، می توانند،

از طریق شماره گیری کد دستوری #شناسه نظرسنجی

کارمند*1102*4* با تلفن همراه یا اسکن بارکد مربوط به کارمند، اقدام کنند.