جلسه گفت و شنود مدیرکل میراث‌فرهنگی ایلام با جوانان صنعتگر

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام از برگزاری جلسه گفت و شنود و دیدار صمیمی با جوانان صنعتگر در رشته‌های مختلف صنایع‌دستی خبر داد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گرشگری و صنایع‌دستی ایلام، فرزاد شریفی مدیرکل استان امروز 13 آذرماه در دیدار صمیمی با جوانان صنعتگر با اعلام این خبر اظهار کرد: این دیدار در راستای بررسی مسائل و مشکلات در حوزه صنایع‌دستی و ارائه راهکارها و رفع موانع و مشکلات در این عرصه برگزار شد و برگزاری چنین دیدارهایی در واقع تلنگری است برای ما مسئولان که بتوانیم برای تقویت صنعتگران در عرصه صنایع‌دستی تلاش ویژه‌ای داشته باشیم.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام گفت: صنایع‌دستی قائم به شخص خاصی نیست بلکه مرهون تلاش و زحمات شما عزیزان است که باعث پیشرفت و ترقی این صنعت مهم در استان شده است.

شریفی با تأکید بر اینکه آموزش‌های صنایع‌دستی باید تقویت شوند، افزود: صنایع‌دستی ارزش‌های تاریخی و فرهنگی گسترده‌ای دارد و طبیعی است که فعالان چنین حوزه مهمی، انتظار دارند از ایمنی و تامین آتیه برایشان فراهم باشد.

او تصریح کرد: ایجاد زمینه فروش و بازاریابی محصولات صنایع‌دستی با برگزاری نمایشگاه‌ها به‌ویژه در خارج از کشور، حمایت از صنعتگران با اعطای تسهیلات کم بهره و همچنین پیگیری موضوع بیمه آن‌ها از اولویت‌های کاری این اداره کل است که باید از این ظرفیت بالا در استان استفاده کرد.

شریفی گفت: صنایع‌دستی از بخش‌هایی است که با کمترین میزان سرمایه‌‌گذاری در کوتاه‌‌ترین زمان و بدون ایجاد مشکلات زیست محیطی به ایجاد شغل و تولید ثروت کمک زیادی می‌کند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام ادامه داد: برای حمایت صنعتگران در راستای بازاریابی و فروش محصولات خود، هماهنگی‌های لازم برای برگزاری نمایشگاه صنایع‌دستی موقت، یک روز در هفته به عنوان پنج‌شنبه بازار انجام می‌شود.

در پایان جلسه جوانان صنعتگر با ارائه مسائل و مشکلات خود با مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گفت و شنود کردند.

Visits: 0

  • 1
  • 183
  • 3,197
  • 13,347
  • 238,510
  • ژوئن 16, 2024

 

     کنگره سرداران و ۳۰۰۰ شهید استان ایلام

تماس با ما

  • آدرس : ایلام، خیابان پاسداران, جنب موزه مردم شناسی و قلعه تاریخی والی, اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام.
  • تلفن : ۳۳۳۴۱۸۴۰ – 084
  • نمابر :۳۳۳۳۱۵۷۸ – ۳۳۳۳۰۱۸۸ – 084
  • پست الکترونیک : info@ilam-mcth.ir

 

طراحی و برنامه نویسی توسط : آرمان فناوران آرنا

 

کلیه حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان ایلام محفوظ است.

Template Design:Dima Group

نحوه ورود به سامانه سنجش رضایت مردم از خدمات هر کارمند:

 با جستجوی آدرس آن، یعنی karmandiran.ir، میسر می باشد

و شهروندان، جهت ثبت نظرات خود در این سایت، می توانند،

از طریق شماره گیری کد دستوری #شناسه نظرسنجی

کارمند*1102*4* با تلفن همراه یا اسکن بارکد مربوط به کارمند، اقدام کنند.