جلسه کمیسیون ارتقا امنیت گردشگران خارجی در ایلام برگزار شد

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام از برگزاری جلسه کمیسیون ارتقا امنیت گردشگران خارجی در این استان خبر داد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام، فرزادشریفی مدیرکل استان امروز 4 دی 1401 با اعلام این خبر اظهار کرد: امروز جلسه کمیسیون ارتقا امنیت گردشگران خارجی به ریاست محمدسبحان حسنی معاون سیاسی امنیتی استانداری و با حضور اعضای کمیسیون در استانداری ایلام برگزار شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام با بیان این‌که مهمترین عامل جذب گردشگر علاوه بر ایجاد زیرساخت‌های لازم در استان، تأمین امنیت پایدار است، ادامه داد: تأمین امنیت گردشگران به خصوص گردشگران خارجی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

شریفی با اشاره به با مقصدهای گردشگری و نحوه حضور گردشگران در ایلام، افزود: استان ایلام ظرفیت بسیار خوبی در حوزه گردشگری دارد که لازم است با برنامه‌ریزی وتدوین یک برنامه جامع از این ظرفیت بیشتر و بهتر استفاده شود.

او با بیان اینکه افزود: رونق گردشگری در یک منطقه و تردد گردشـگران در یک مقصد، موجب به‌وجود آمدن امنیت می‌شـود.

او با بیان اینکه استان ایلام یکی از استان‌هایی بود که بیشترین سطح رضایت گردشگران داخلی و خارجی را دارد، بیان کرد: امیدواریم همواره با تعامل و همراهی مسئولان مربوطه بتوانیم زمینه تسهیل سفر گردشگران داخلی و خارجی به استان را فراهم نماییم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام با بیان اینکه رشد پایدار گردشگری در گرو عملکرد مناسب و هماهنگ عناصر و شاخصه‌های متعدد است، اظهار کرد: امنیت گردشگران و مقصدهای گردشگری یکی از مهم‌ترین این فاکتورها است.

محمدسبحان حسنی گفت: انتظار می‌رود از هم‌اکنون با برنامه‌ریزی دقیق، شرایط لازم برای معرفی بیش از پیش ظرفیت‌های گردشگری استان و به‌ویژه استقبال و پذیرایی از مهمانان نوروزی فراهم شود.

او بیان کرد: امیدواریم با همکاری و تعامل دستگاه‌های مرتبط در راستای تأمین امنیت عمومی و خصوصی گردشگران داخلی و خارجی گام برداریم و ورود و خروج گردشگران خارجی بدون هیچگونه‌ای دغدغه‌ای انجام شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری تصریح کرد: اگر ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های استان برای جذب گردشگر و به‌ویژه در حوزه توریسم سلامت به‌درستی استفاده شود می‌توان استان را به سمت توسعه و آبادانی بیشتر پیش برد.

Visits: 32

  • 1
  • 230
  • 2,900
  • 13,361
  • 239,733
  • ژوئن 18, 2024

 

     کنگره سرداران و ۳۰۰۰ شهید استان ایلام

تماس با ما

  • آدرس : ایلام، خیابان پاسداران, جنب موزه مردم شناسی و قلعه تاریخی والی, اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام.
  • تلفن : ۳۳۳۴۱۸۴۰ – 084
  • نمابر :۳۳۳۳۱۵۷۸ – ۳۳۳۳۰۱۸۸ – 084
  • پست الکترونیک : info@ilam-mcth.ir

 

طراحی و برنامه نویسی توسط : آرمان فناوران آرنا

 

کلیه حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان ایلام محفوظ است.

Template Design:Dima Group

نحوه ورود به سامانه سنجش رضایت مردم از خدمات هر کارمند:

 با جستجوی آدرس آن، یعنی karmandiran.ir، میسر می باشد

و شهروندان، جهت ثبت نظرات خود در این سایت، می توانند،

از طریق شماره گیری کد دستوری #شناسه نظرسنجی

کارمند*1102*4* با تلفن همراه یا اسکن بارکد مربوط به کارمند، اقدام کنند.