جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان ایلام ویژه نوروز 1403 برگزار شد

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام از برگزاری جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر ویژه نوروز 1403 خبر داد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام، امروز 16 دی‌ماه نخستین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر ویژه نوروز 1403 به ریاست فرزاد شریفی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان، معاونان و دیگر مسئولان، در محل سالن جلسات اداره‌کل برگزار شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام در ابتدای جلسه ضمن بیان اهمیت هماهنگی و همکاری بین معاونت‌های مختلف اداره‌کل در راستای برپایی هرچه بهتر برنامه‌های ایام نوروز، استفاده از ایده‌های خلاقانه و استفاده از ظرفیت سایر دستگاه‌ها و بخش خصوصی تأکید کرد.

شریفی گفت: بمنظور تسریع در برنامه‌ریزی ستاد اجرایی خدمات سفر تمامی معاونت‌ها و مدیران شهرستان‌ها نسبت به تعیین برنامه‌های حوزه خود اقدام و نقاط قوت و صعف را بیان کنند.

او با اشاره به اهمیت هماهنگی و برنامه‌ریزی بین اعضای ستاد افزود: باید اقداماتی برای اجرای مناسب برنامه‌های متناسب با این ایام انجام شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام عنوان کرد: با قابلیت‌های خوبی که برای گردشگری در استان ایلام فراهم شده لازم است با همکاری همه دستگاه‌ها در راستای توسعه فعالیت‌های گردشگری همکاری لازم را به عمل آورند و لحظات خوشی را برای گردشگران در این استان رقم بزنیم.

او افزود: یکی از موارد مهم که در ایام نوروز ضرورت بسیار دارد معرفی آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری استان است که باید این امر بدرستی انجام شود.

شریفی یادآور شد: استان ایلام در زمینه‌های گردشگری تاریخی، طبیعت گردی، روستایی و عشایری، کشاورزی و موارد دیگر پتانسیل های بالایی برای توسعه گردشگری دارد که باید در راستای ایجاد فرصت‌های شغلی و جذب گردشگر از این پتانسیل‌ها استفاده کنیم.

Visits: 4

  • 0
  • 262
  • 2,932
  • 13,393
  • 239,765
  • ژوئن 18, 2024

 

     کنگره سرداران و ۳۰۰۰ شهید استان ایلام

تماس با ما

  • آدرس : ایلام، خیابان پاسداران, جنب موزه مردم شناسی و قلعه تاریخی والی, اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام.
  • تلفن : ۳۳۳۴۱۸۴۰ – 084
  • نمابر :۳۳۳۳۱۵۷۸ – ۳۳۳۳۰۱۸۸ – 084
  • پست الکترونیک : info@ilam-mcth.ir

 

طراحی و برنامه نویسی توسط : آرمان فناوران آرنا

 

کلیه حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان ایلام محفوظ است.

Template Design:Dima Group

نحوه ورود به سامانه سنجش رضایت مردم از خدمات هر کارمند:

 با جستجوی آدرس آن، یعنی karmandiran.ir، میسر می باشد

و شهروندان، جهت ثبت نظرات خود در این سایت، می توانند،

از طریق شماره گیری کد دستوری #شناسه نظرسنجی

کارمند*1102*4* با تلفن همراه یا اسکن بارکد مربوط به کارمند، اقدام کنند.