تفکر بسیجی رمز موفقیت و پیروزی انقلاب اسلامی بود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام گفت: در طول هشت سال دفاع مقدس تفکر بسیجی رمز موفقیت و پیروزی انقلاب اسلامی بود.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام، امروز 4 آذرماه فرزاد شریفی مدیرکل استان به مناسبت گرامی‌داشت و تبریک هفته بسیج در دیدار باحجت‌الاسلام و المسلمین علی اشرف علی‌محمدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین(ع) استان گفت: تفکر، اخلاق و رفتار ما باید بسیجی باشد و سربلندی و پیروزی انقلاب اسلامی در طول هشت سال دفاع مقدس خوشبختانه نشأت گرفته از تفکر بسیجی بود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام افزود: بسیج بدنه و شالوده اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی است و کار در بسیج برای مدیران نظام جمهوری اسلامی یک نعمت و یک فرصت مغتنی است .

شریفی ادامه داد: با توجه به وسعت و توزیع آثار تاریخی در استان پایگاه‌های مقاومت و بسیج می‌توانند در این زمینه کمک کار میراث فرهنگی باشند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین(ع) استان در این دیدار گفت: استفاده مدیران انقلابی و جهادی در بدنه ادارات و کارهای اجرایی باعث می‌شود که بتوان خدمت بی منتی به مردم ارائه کرد.

حجت‌الاسلام و المسلمین علی‌محمدی افزود: استفاده از ظرفیت بسیج در تمام جنبه‌های کاری و اداری بر کسی پوشیده نیست و امروز بسیج توانسته است در تمام زمینه های اجتماعی فرهنگی و سازندگی نقش خود را به خوبی ایفا کند .

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین(ع) استان در پایان این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام در راستای فرهنگ‌سازی این فریضه مهم گفت: میراث‌فرهنگی مقدس است به‌ویژه در زمینه گردشگری مذهبی که می تواند بر تربیت نسل جدید تأثیرگذار باشد که این امر با تلاش و همکاری و هماهنگی بیشتری محقق می‌شود.

Visits: 5

  • 0
  • 156
  • 3,170
  • 13,320
  • 238,483
  • ژوئن 16, 2024

 

     کنگره سرداران و ۳۰۰۰ شهید استان ایلام

تماس با ما

  • آدرس : ایلام، خیابان پاسداران, جنب موزه مردم شناسی و قلعه تاریخی والی, اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام.
  • تلفن : ۳۳۳۴۱۸۴۰ – 084
  • نمابر :۳۳۳۳۱۵۷۸ – ۳۳۳۳۰۱۸۸ – 084
  • پست الکترونیک : info@ilam-mcth.ir

 

طراحی و برنامه نویسی توسط : آرمان فناوران آرنا

 

کلیه حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان ایلام محفوظ است.

Template Design:Dima Group

نحوه ورود به سامانه سنجش رضایت مردم از خدمات هر کارمند:

 با جستجوی آدرس آن، یعنی karmandiran.ir، میسر می باشد

و شهروندان، جهت ثبت نظرات خود در این سایت، می توانند،

از طریق شماره گیری کد دستوری #شناسه نظرسنجی

کارمند*1102*4* با تلفن همراه یا اسکن بارکد مربوط به کارمند، اقدام کنند.