اولین نشست فرماندهان پایگاه‌های اداری شهید شنبه‌ای در میراث‌فرهنگی ایلام برگزار شد

اولین نشست فرماندهان پایگاه‌های اداری کارمندی شهید شنبه‌ای سپاه ناحیه ایلام در محل سالن جلسات اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان ایلام برگزار شد.

به‌گزارش میراث‌آریا، امروز 8 خردادماه نشست فرماندهان پایگاه‌های اداری با حضور سرهنگ هدایت سلیمانیان فرمانده سپاه ناحیه ایلام، دیگر مسئولان سپاه ناحیه و فرماندهان پایگاه‌های اداری کارمندی شهید شنبه‌ای در محل سالن جلسات اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان ایلام برگزار شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام در ابتدای این نشست ضمن تسلیت شهادت ریاست جمهوری و همراهان، به ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در اداره‌کل در راستای ترویج فرهنگ بسیج پرداخت.

شریفی به جایگاه مهم و اساسی بسیج ادارات اشاره کرد و گفت: این مجموعه باید کانون ایده‌پردازی و خلاقیت برای تحول اداری و بسیاری از پروژه‌های تحولی استان باشد.

فرمانده سپاه ناحیه ایلام نیز ضمن تسلیت شهادت ریاست جمهوری و همراهان گفت: متاسفانه ما یک سرمایه گرانبها و ارزشی و انقلابی را از دست دادیم که این شهادت‌ها برای ایران حکمت و برکت به همراه دارد.

سرهنگ هدایت سلیمانیان افزود: سند اعتلای بسیج سندی 10 ساله است بر اساس گام دوم انقلاب تهیه شده و مورد تأیید مقام معظم رهبری است که تمامی برنامه‌هایی انجام می‌شود در دل همین سند است، بسیج تعریف شده و طراحی شده است.

فرمانده سپاه ناحیه ایلام با اشاره به اهمیت وجود روحیه و تفکر بسیجی در زمان حاضر و در راستای گره‌گشایی از موانع و مشکلات کشور، بر بهره‌گیری از این تفکر و منش برای انجام وظایف و ارائه خدمت صادقانه به مردم تاکید کرد.

او مکتب بسیج را مکتبی مذهبی و اعتقادی خواند که با درایت و تدبیر امام راحل (ره) به نحوی تشکیل شد که شامل همه مردم و اقشار مختلف جامعه بوده و روزبه‌روز بر گستره فعالیت‌ها و نفوذ آن در راستای صیانت از ارزش‌ها و دستاورد‌های انقلاب اسلامی افزوده می‌شود.

سرهنگ هدایت سلیمانیان تصریح کرد: بسیجیان اصیل باید از نام و اندیشه بسیج به نحو احسن محافظت کنند زیرا برای تشکیل این شجره طیبه، خون‌های زیادی داده‌ایم.

فرمانده سپاه ناحیه ایلام با بیان اینکه پایگاه بسیج کارمندان باید کانون خدمت به مردم و مرکز تحول، مدیریت جهادی، روان‌سازی امور اداری و … باشد، ادامه داد: بسیج یک نیروی مردمی و الهی است که پس از انقلاب اسلامی در تمام حوزه‌های مختلف مذهبی، فرهنگی، اجتماعی، نظامی و خدمت‌گزاری به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خوش درخشیده است.

سرهنگ هدایت سلیمانیان در پایان این نشست از سه فرمانده پایگاه‌ اداری که در ارزیابی مقام برتر کسب کرده بودند تجلیل به‌عمل آورد.

Visits: 6

  • 1
  • 255
  • 2,925
  • 13,386
  • 239,758
  • ژوئن 18, 2024

 

     کنگره سرداران و ۳۰۰۰ شهید استان ایلام

تماس با ما

  • آدرس : ایلام، خیابان پاسداران, جنب موزه مردم شناسی و قلعه تاریخی والی, اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام.
  • تلفن : ۳۳۳۴۱۸۴۰ – 084
  • نمابر :۳۳۳۳۱۵۷۸ – ۳۳۳۳۰۱۸۸ – 084
  • پست الکترونیک : info@ilam-mcth.ir

 

طراحی و برنامه نویسی توسط : آرمان فناوران آرنا

 

کلیه حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان ایلام محفوظ است.

Template Design:Dima Group

نحوه ورود به سامانه سنجش رضایت مردم از خدمات هر کارمند:

 با جستجوی آدرس آن، یعنی karmandiran.ir، میسر می باشد

و شهروندان، جهت ثبت نظرات خود در این سایت، می توانند،

از طریق شماره گیری کد دستوری #شناسه نظرسنجی

کارمند*1102*4* با تلفن همراه یا اسکن بارکد مربوط به کارمند، اقدام کنند.